Susitikimas su Kauno miesto savivaldybės valdomų poliklinikų vadovais

  • 2017-07-04 |

Liepos 4 d. popietę, POLA viceprezidentas Gediminas Žižys ir POLA direktorius Virginijus Šaulys susitiko su penkių Kauno miesto savivaldybės valdomų poliklinikų vadovais: Pauliumi Kibiša, vadovaujančiu Dainavos ir Šilainių poliklinikoms, Danute Pavilioniene – Centro poliklinikai, Giedra Kvedaravičiūtė – Šančių poliklinikai, Virginija Gailiene – Kalniečių poliklinikai.

Kaip taikliai pastebėjo P. Kibiša, tokie susitikimai ir diskusijos padeda surasti daugiau sąlyčio taškų tarp šeimos gydytojų ir pacientų, bei padeda užmegzti glaudesnį bendradarbiavimą tarp suinteresuotų institucijų atstovų. Susitikimo metu G. Žižys apibrėžė POLA asociacijos veiklos kryptis, papasakojo apie svarbiausius įgyvendinamus projektus bei pabrėžė, kad iš poliklinikų vadovų tikimąsi daugiau lankstumo ir kokybiškesnių paslaugų pacientams. Kalbėta ir apie POLA teikiamų paslaugų onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems viešinimą poliklinikų patalpose. Džiugu, kad šis V.Šaulio pasiūlymas buvo išgirstas, sutariant, kad artimiausiu metu POLA veikla bus pristatoma šių poliklinikų televizijos ekranuose ir stenduose.

Dėkojame susitikimo dalyviams už skirtą laiką ir geranoriškumą.


KomentaraiArtimiausi renginiai

Per savo gyvenimą vėžio diagnozę išgirs 1 iš 2 asmenų, 1 iš 3 to gali išvengti, pasirinkęs tinkamą gyvenimo būdą

 2017 m. kovo 6 d. visoje Lietuvoje JCDecaux stenduose pasirodė plakatai, viltingo pavasario spalvomis skelbdami POLA inicijuotos socialinės iniciatyvos pradžią. Ši iniciatyva, visų pirma, yra skirta priminti į tikslines amžiaus grupes patenkantiems asmenims, jog svarbu laiku pasitikrinti sveikatą pagal gimdos kaklelio, krūties, prostatos bei...©2013 POLA. Visos teisės saugomos.