Projektai | POLA

Projektai


Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija, siekdama įgyvendinti savo tikslus pradėjo plėtoti projektinę veiklą. nauji leidiniai

Per trumpą asociacijos gyvavimo laikotarpį POLA inicijavo ir sėkmingai vykdo informacinės medžiagos vertimo ir gamybos projektą, kurį parėmė Didžiosios Britanijos ambasada bei Vilniaus „Senamiesčio Rotary“ klubas. Leidiniams „A parent’s guide to children’s cancer“ ir „Understanding cancer of unknown primary“ išversti iš anglų kalbos buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Jungtinės Karalystės organizacija Macmillan Cancer Support. 2014 m. birželį POLA ir Šiaurės Airijos nevyriausybinė organizacija “Cancer Choices” Šiurės Airijos parlamente pristatė sėkmingo bendradarbiavimo rezultatus – 8 dvikalbius lankstinukus vėžio prevencijos tema, kurie buvo parengti “Cancer Research UK” leidinių pagrindu.

Informacinė medžiaga išdalinta POLA nariams bei Lietuvoje veikiantiems Vėžio informacijos centrams, kur ją nemokamai gali gauti visi onkologiniai ligoniai ir jų artimieji.

Šiuo metu asociacija įgyvendina POLA kortelės projektąPola kortele_2013 09 23_1

POLA kortelės projekto metu ketinama sukurti bendrą POLA ir jos partnerių, t.y., paslaugų teikėjų ir prekių pardavėjų, su kuriais POLA yra pasirašiusi POLA kortelės naudotojų aptarnavimo sutartis, lojalumo ir nuolaidų programų kortelę. Ši kortelė suteiktų onkologinių ligų paliestiems asmenims galimybę naudotis partnerių teikiamomis nuolaidomis, privilegijomis ir dalyvauti jų vykdomose lojalumo programose.

Projektui finansinę paramą ir palaikymą suteikė fondas “The Tiltas Trust”, “Novartis”, “Roche”, “Janssen”, “AbbVie”.

10313994_1385770715005820_3699859952745079825_nArtimiausiu metu bus baigtas ruošti  onkologinių ligonių draugijų narių mokymų projektas, kuriam paramos šiuo metu aktyviai ieškoma.

Projekto tikslasstiprinti  onkologinių pacientų gebėjimus ginant onkologinių pacientų teises per NVO tinklo plėtojimą.

Ateityje POLA sieks plėtoti esamų Vėžio informacijos ir paramos centrų veiklą ir prisidėti prie naujų paramos centrų Lietuvoje kūrimo, kuriuose visapusiška informacija ir pagalba bus suteikiama ir ligoniams, ir jų artimiesiems, ir įvairioms regionuose jais besirūpinančioms organizacijoms bei įstaigoms.

Visus pageidaujančius prisidėti prie POLA projektinių veiklų kviečiame susisiekti su POLA direktore Kristina Beruliene.1925079_467637713341803_131424567_n
Artimiausi renginiai

Per savo gyvenimą vėžio diagnozę išgirs 1 iš 2 asmenų, 1 iš 3 to gali išvengti, pasirinkęs tinkamą gyvenimo būdą

 2017 m. kovo 6 d. visoje Lietuvoje JCDecaux stenduose pasirodė plakatai, viltingo pavasario spalvomis skelbdami POLA inicijuotos socialinės iniciatyvos pradžią. Ši iniciatyva, visų pirma, yra skirta priminti į tikslines amžiaus grupes patenkantiems asmenims, jog svarbu laiku pasitikrinti sveikatą pagal gimdos kaklelio, krūties, prostatos bei...©2013 POLA. Visos teisės saugomos.