Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija 2013 metų lapkričio 12 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymų centro Druskininkų filialu, kurios pagrindu onkologiniams ligoniams, registruotiems darbo biržoje ir daugiau negu metus iki nustatyto asmens darbingumo lygio termino pabaigos yra likę ne mažiau kaip 180 kalendorinių dienų turintiems ne didesnį kaip 45% darbingumo lygį bus suteikta galimybė nemokamai dalyvauti profesinės reabilitacijos programoje.

Programa įgyvendinama Druskininkuose –  sveikatos šaltinių kurorte.

Programa apima nuo 40 iki 180 d.d. trukmės plataus profilio mokymus, kurių metu programos dalyviams užtikrinamas nemokamas apgyvendinimas Druskininkuose, maitinimas, pašalpa ir kompensuojamos kelionės išlaidos į namus iš mokymų ir iš mokymų į namus.

Mokymų programas rasite čia.

Dalyvavimo programoje sąlygas rasite čia.

 

Profesinės reabilitacijos nauda:

  • Įgyjama kvalifikacija;
  • Profesinės reabilitacijos pašalpa 720 Lt. Mokama asmenims,  kurie dalyvauja profesinės reabilitacijos programoje. Pašalpa yra mokama ne ilgiau kaip 180 kalendorinių dienų.
  • Jei profesinės reabilitacijos paslaugas teikianti įstaiga yra ne asmens gyvenamojoje vietovėje, kompensuojama asmeniui, dalyvavimo profesinės reabilitacijos programoje metu važinėjančiam į profesinės reabilitacijos paslaugas teikiančią įstaigą, nuvykimo ir grįžimo kelionės išlaidos.
  • Jei profesinės reabilitacijos paslaugas teikianti įstaiga yra ne asmens gyvenamojoje vietovėje, asmeniui teikiamos nemokamo apgyvendinimo paslaugos.
  • Teikiamos nemokamos maitinimo paslaugos.

 

logo

Daugiau informacijos apie programą galite gauti kreipiantis į  Druskininkų filialo vadybininką :

Vilniaus al. 30, LT-66119 Druskininkai

tel. +370 313 53882

mob. tel. +370 615  64115

el.p. druskininkai@vzdrmc.lt

 

Leave a Comments