2018 m. lieposo 4 d.  
KVIEČIAME liepos 6 d., 9.30 val. atvykti prie Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos (Eivenių g. 2) ir prasmingai pradėti dieną prisijungiant prie tarptautinės Kovai su vėžiu skirtos iniciatyvos „Ride4Women“ palaikymo komandos. Renginio starto moderatorius – Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) direktorius Virginijus Šaulys. Į Kauną atrieda tarptautinė „Ride4Women“ iniciatyva: kviečia į kovą su gimdos kaklelio vėži
2018 m. birželio 27 d.
„Žmogiškasis faktorius yra lemiamas. Tačiau kuo mažesnė gydymo įstaiga, tuo svarbesni jai pinigai, nes darbo apimtys nedidelės. Tada atsiranda noras pasipinigauti kiekvienoje vietoje“, – įsitikinęs Š.Narbutas.

2018 m. birželio 13 d.  
Šarūnas Narbutas – teisininkas. Prieš 12 metų jis susirgo lėtine mieloleukemija (kraujo vėžiu), bet liga atsitraukė. Šiandien vyras daug dirba, kovoja už onkologinėmis ligomis sergančių žmonių teises. Jis – Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos prezidentas, Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo vadovas, kelių tarptautinių pacientų organizacijų valdybos narys. Šarūno interviu ne tik apie sunkią jį užklupusią ligą, bet ir apie tai, kad onkologinėmis ligomis susirgę žmonės turi žinoti savo teises ir dėl jų kovoti. 
 
Lrytas.lt

 

2018 m. birželio 13 d.  
“Pacientai sunerimę: užsimota išgyvendinti privačią mediciną ir paciento teisę rinktis?”

 

2018 m. birželio 6 d.  
Ko iš optimizuojamo gydymo įstaigų tinklo tikisi pacientai, L.S. kalbina Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos POLA prezidentą Šarūną Narbutą. 

 

2018 m. gegužės 25 d.  
 Kalbame apie tai, kaip numarinti vėžį badu. POLA direktorius Virginijus Šaulys dalinasi savo asmenine patirtimi ir įžvalgomis. 

 

 

2018 m. gegužės 25 d.  
Pacientai ne visus naujosios vadybos principus suprastų ir ne visų naudą matytų. Bet mes norėtume galimybės palyginti, kaip atrodo Lietuvoje veikiančios gydymo įstaigos pagal tą patį rodiklį. Tarkim, kokio ilgio eilės, kiek apkrauti brangūs medicinos prietaisai, kokia yra e.sveikatos panaudojimo dalis, kiek korupcijos apraiškų užfiksuota. Kol kas Lietuvoje objektyvių rodiklių nematome ir dialogas dar nevyksta. 

 

2018 m. gegužės 25 d.  
Seimo Sveikatos reikalų komitetas, Sveikatos apsaugos ministerija ir asociacija ,,Sveikatos forumas“ konferencija – „Lietuvos sveikatos sistemos efektyvumas ir tvarumas“. 

 

2018 m. gegužės 21 d.  
Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) kvietimu profesorius Robertas Thomas viešėjo NVI ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikose ir vedė seminarus medikams bei pacientams.

 

2018 m. gegužės 21 d.  
 POLA prezidentas Šarūnas Narbutas dalyvavo Jaunųjų gydytojų asociacija renginyje TransForm 4.0, kur kartu su sprendimų priėmėjais, jaunaisiais gydytojais ir kitais svečiais diskutavo apie efektyvių paslaugų teikimą pacientams.

 

2018 m. gegužės 11 d.  
Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) narys, Birštone veikiantis onkologinių ligonių klubas „Viltis gyventi“ paminėjo savo veiklos 15 metų jubiliejų.

 

2018 m. gegužės 5 d.  
Su krūties vėžiu besigrumianti Virginija nori gyventi, o ne sirgti: atostogas Pietų Korėjoje įterpė tarp chemoterapijų.

 

 

2018 m. gegužės 2 d.  
LR Sveikatos apsaugos ministerijos specialistai atkreipia dėmesį, kad tuo atveju, jei nebūtų įvesti griežtesni vaistų kainų reikalavimai, šiuo metu, tikėtina, jog paciento priemokos būtų augusios bent 6 procentais, nes panašus kainų augimas vykdavo visais ankstesniais metais. Tad įvedus tam tikras kainų lubas įvyko priešingai – priemokos sumažėjo net 18 procentų.

 

2018 m. gegužės 1 d.  
Tyrimai – diagnostikos rutina, jie būtini nustatant daugelį sudėtingų ligų, taip pat ir piktybinių.

„Įtarus vėžį prasideda žiurkių lenktynės – žmogus suka galvą, kaip iki konsultacijos pas specialistą pasidaryti būtinus tyrimus. Tačiau to neturėtų būti, nes pačios gydymo įstaigos atsako už tai, kad pacientas būtų visapusiškai ištirtas“, – atkreipia dėmesį POLA prezidentas Šarūnas Narbutas.

 

 

2018 m. balandžio 30 d.  
 Panevėžio r. Vadoklių bendruomenėje lankėsi POLA direktorius Virginijus Šaulys. Asociacijos direktorius apžvelgė POLA veiklos tikslus, dalinosi sukaupta patirtimi gydantis onkologinius susirgimus.

 

2018 m. balandžio 27 d.
Antrą kartą į „Onkologų klubo“ apvalaus stalo diskusiją „Aktualūs onkologinių paslaugų optimizavimo klausimai“, inicijuojamą Pagalbos onkologiniams pacientams asociacijos, Lietuvos onkologų draugijos ir Nacionalinio vėžio instituto, susirinko įvairių gydymo įstaigų medikai, pacientų, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Valstybinės ligonių kasos atstovai, žurnalistai. Vaizdo rezultatas pagal užklausą „nvi“

 

2018 m. balandžio 11-12 d.  
Diskusijos, LNK laidoje “Yra kaip yra”, onkologijos tema, dalyvauja POLA prezidentas Šarūnas Narbutas, gerai žinomas Lietuvoje urologas Albertas Ulys ir kiti pašnekovai. 

11 d. Laidos vaizdo įrašas Apie gyvenimą išgirdus diagnozę – vėžys 

12 d. Laidos vaizdo įrašas –  Apie gyvenimą išgirdus diagnozę – vėžys

 

2018 m. kovo 30 d.  
POLA palaiko Jaunųjų gydytojų asociacijos (JGA) iniciatyvą atsisakyti užsispyrėliško gydymo, kai terapijos priemonių naudojimas nutraukiamas, nesant jokios vilties ligoniui pagyti, o dirbtinis gyvybės palaikymas tik pratęsia nepagydomai sergančiojo kančias. 

 

2018 m. kovo 21 d.  
POLA kortelės ambasadorė Klaipėdoje. 

 

2018 m. kovo 18 d.  
Kai 2013 metais Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) direktoriui Virginijui Šauliui lyg perkūnas iš giedro dangaus trenkė žinia, kad jam IV st. vėžys, medikai prognozavo, kad jo gyvenimo styga nutrūks pakankamai greit. 

 

2018 m. vasario 11 d.  
TV8
Pasaulinės ligonių dienos proga – POLA net trijuose reportažuose “Sveikatos medyje”: (1) nuo vėžio prevencijos programų PASITIKRINK JEI MYLI; (2) Kembridžo profesoriaus Robert Thomas patarimų apie priešvėžinę mitybą; (3) iki padėkos Lietuvos onkologams, kurie tyliai ir nuosekliai daugeliui šeimų kasdien grąžina tikėjimą ir gyvenimą.

 

2018 m. vasario 11 d.  
„Teisinėje valstybėje privalo būti interesų balansas: jei pacientas turi teisę, vadinasi, gydytojas ar sveikatos sistema turi pareigą. Ir atvirkščiai – jei gydytojas turi teisę, pacientas – pareigą. Bet apie šią sąveiką, mes beveik nekalbame“, – sako pacientų organizacijos POLA prezidentas Šarūnas Narbutas. 

 

2018 m. vasario 8 d.  
Pasak Š. Narbuto, impulsas siūlyti kyšį atsiranda dėl žmogaus mentaliteto. Kita svarbi priežastis – nesupratimas, kad už sveikatos paslaugas žmonės ir taip kiekvieną mėnesį sumoka 9 procentus savo gaunamų pajamų. 

 

2018 m. vasario 5 d.  
Virginijus Šaulys dalinasi mintimis kovojant su klastinga liga. 

 

2018 m. vasario 5 d.  
Vasarį minint Pasaulinę kovos su vėžiu dieną visuomenei pristatyti socialinio projekto „Kylame į kovą su vėžiu“ rezultatai.

 

2018 m. vasario 4 d.  
 Kodėl onkologinė liga – visos šeimos rūpestis, ir kodėl taip svarbu pastebėti ligą vos bekeliančią galvą. Kaip interviu LRT RADIJO laidai pažymėjo POLA prezidentas Šarūnas Narbutas. 

 

2018 m. vasario 2 d.  
Video įrašas apie prieš metus POLA pradėtą iniciatyvą, įrodančią kaip šauniai valstybėsNVO ir verslo organizacijos gali susivienyti ir bendrai veikti išsaugant gyvybes Lietuvai. 

 

2018 m. vasario 1 d.  
Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos direktoriaus Virginijaus Šaulio asmeninis interviu internetiniam dienraščiui – bernardinai.lt

 

2018 m. sausio 31 d.  
Išgirdus sunkios ligos diagnozę, tampa neramu. Dar neramiau, jei ta liga – vėžys.

Viginijaus Šaulio interviu.

 

2018 m. sausio 23 d.  
POLA prezidentas Šarūnas Narbutas, kalbėdamas apie Vidurio ir Vakarų regiono atrankinės patikros dėl onkologinių ligų programų koordinavimo centro reikšmę, džiaugiasi, kad dešimtmetį brendusios iniciatyvos onkologijos srityje įgauna pagreitį.

 

2018 m. sausio 20 d.  
POLA viceprezidentas Gediminas Žižys LRT laidoje “Teisė žinoti”. Diskusijos tema – urologinės vyrų problemos.

 

2018 m. sausio 19d.  
Delfi TV laida, kurioje dalyvavo POLA viceprezidentas Gediminas Žižys ir Seimo narys Mykolas Majauskas. Laidoje kalbėta apie PROBLEMĄ, kuri Lietuvoje sieja daugiau nei 100 tūkstančių vyrų, bet apie ją garsiai nekalbama, mažai žinoma ir dažnai gėdijamasi. Erekcijos sutrikimų turi 1 iš 10 vyrų, o daugelis jų nežino, kad tai tik kitos, sunkesnės ligos simptomas.

 

2018 m. sausio 17 d.  
Iškilmingame minėjime, pirmuosius fakulteto žingsnius pristatė tuometis ir ilgametis (1992 – 2007) fakulteto dekanas, Bioetikos centro garbės narys, paliatyviosios medicinos pradininkas Lietuvoje, POLA valdybos narys prof. Arvydas Šeškevičius.

 

2018 m. sausio 17 d.  
„Žinių radijo“ laidoje „Atviras pokalbis“ vyko diskusija dėl Nacionalinio vėžio instituto pavaldymo. Laidoje dalyvavo POLA prezidentas Šarūnas Narbutas, Nacionalinio vėžio instituto direktorius Feliksas Jankevičius, Sveikatos apsaugos viceministrė Gintarė Šakalytė ir Froceth vadovė ir bendra įkūrėja Agnė Vaitkevičienė. 

 

2018 m. sausio 6 d.  
LRT laida „Teisė žinoti“ su Jaunųjų gydytojų asociacijos prezidentu Martynu Gedminu, Santaros klinikų rezidente Urte Builyte ir Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos prezidentu Šarūnu Narbutu- apie jaunųjų gydytojų atlyginimus, sveikatos apsaugos sistemos aktualijas ir efektyvumą.

 

 

2017 m.

2017 m. gruodžio 29 d.  
Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos prezidentas Šarūnas Narbutas: “Kalbant apie gyvenimo pabaigos klausimus, iki šiol nežinome, kaip šia tema komunikuoti, o užsienyje šie klausimai yra keliami dar iki pilnametystės.”

 

 

2017 m. gruodžio 16 d.  
TV3 žinių reportažas apie Jaunųjų gydytojų asociacijos ir POLA iniciatyvą keisti dabar Lietuvoje galiojančią teisinę bazę, nustatančią būtinybę visais atvejais vykdyti gaivinimą ir tęsti gydymą, tuo metu, kai yra būklės ir situacijos, kai toks elgesys tik prailgina mirštančiojo kančią.

(Žiūrėti nuo 24 min.)

 

2017 m. gruodžio 16 d.  
Ištrauka iš LRT radijo laidos “Ryto garsai”, kurioje POLA prezidentas Šarūnas Narbutas ir Jaunųjų gydytojų asociacijos valdybos narys Aurimas Pečkauskas kalbėjo apie iššūkius sprendžiant gyvenimo pabaigos klausimus sveikatos priežiūroje.

 

2017 m. gruodžio 15 d.  
 POLA organizuota konferencija LR Seime „Iššūkiai sprendžiant gyvenimo pabaigos klausimus sveikatos priežiūroje“
Seimas

 

2017 m. gruodžio 14 d.  
POLA prezidentas Šarūnas Narbutas apie planuojamą NVI sujungimą su Santaros klinikomis.

 

2017 m. gruodžio 7 d.  
Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos  (POLA) viceprezidentas Gediminas Žižys ne vienerius metus girdi siūlymus reformuoti Nacionalinį vėžio institutą ir neslepia nusivylimo…

Lrytas.lt

 

2017 m. lapkričio 21 d.  
Ar pavyks opozicijos inicijuojama interpeliacija A. Verygai?

(Žiūrėti nuo 50:50 min.)

 

 

2017 m. lapkričio 19 d.  
POLA direktorius Virginijus Šaulys laidoje “Sveikatos medis” 

(Žiūrėti nuo 19:10 min.)

 

2017 m. lapkričio 10 d.  
POLA prezidento Šarūno Narbuto idėja Lietuvai sveikatos apsaugos srityje – “Kad sveikas pasirinkimas turi tapti paprastu pasirinkimu, t.y. ekologiški maisto produktai ir galimybė sportuoti neturi būti prabangos prekė / paslauga.”

 

2017 m. lapkričio 7 d.  
Šarūnas Narbutas: “Norėtųsi, kad tai nebūtų paklodės tampymas, o konstruktyvus dialogas, kuriame galėtų dalyvauti ir pacientų organizacijos”.

 

 

2017 m. lapkričio 1 d.  
Medicinos profesorių ir pacientų tandemas, kviečiantis Jus nepamiršti pasirūpinti savo sveikata!

(Žiūrėkite nuo 7:40 min.)

 

2017 m. spalio 31 d.  
POLA prezidento Šarūno Narbuto diskusija Žinių radijo laidoje apie eiles gydymo įstaigose. 

 

2017 m. spalio 30 d.  
“Netradicinės medicinos specialistai dar neapsiplunksnavę?”

 

2017 m. spalio 21 d.  
 “Siūlo įrašinėti paciento ir gydytojo pokalbius: vienu šūviu – du zuikiai.”

 

2017 m. spalio 19 d.  
Vaizdo įrašas iš Sveikatos reikalų komiteto spaudos konferencijos „Kaip pagerinti komunikaciją tarp gydytojo ir paciento?“ Seimas

 

2017 m. spalio 18 d.  
“Hospisai Europoje ir Lietuvoje: situacija ir perspektyvos”

 

2017 m. spalio 17 d.  
„Kaip pagerinti komunikaciją tarp gydytojo ir paciento?“ Seimas

 

2017 m. spalio 12 d.  
Šarūnas Narbutas: “Dabar ligoniai gydomi vaistais, – žmonės, kurie anksčiau balansuodavo ties gyvenimo ir mirties riba, džiaugiasi gyvenimu, dirba ir net gimdo vaikus.”

 

 

2017 m. spalio 4 d.  
Ar reikia ir kodėl legalizuoti kanapių preparatus medicininiams tikslams? Diskusija LRT radijo Aktualijų studijoje. LRT radijas

 

2017 m. spalio 3 d.  
Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos prezidento Šarūno Narbuto interviu: “Pacientų eilės. Ar pavyks jas sumažinti?”

 

2017 m. spalio 2 d.  
POLA viceprezidentas Gediminas Žižys baiminasi, kad svarstymas dėl kanapių pripažinimo ir įteisinimo Lietuvoje užsitęs. 

 

2017 m. rugsėjo 29 d.  
Gediminas Žižys spaudos konferencijoje dėl vaistinių kanapių įteisinimo Lietuvoje. 

 

2017 m. rugsėjo 29 d.  
Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos viceprezidentas Gediminas Žižys dalyvavo spaudos konferencijoje dėl medicininių kanapių įteisinimo. Lrytas.lt

 

2017 m. rugsėjo 28 d.  
POLA viceprezidento Gedimino Žižio komentaras dėl Nacionalinės sveikatos tarybos veiklos.

 

2017 m. rugsėjo 26 d.  
Gydant vėžį veiksmingiausias – dviejų vaistų derinys, Lietuvoje kompensuojamas tik vienas jų

 

2017 m. rugsėjo 21 d.  
Koks inovatyvaus gydymo prieinamumas onkologijos srityje? Kokios gydymo tendencijos ir rezultatai? Su kokiais iššūkiais susiduria sergantieji mūsų šalyje? 

 

2017 m. rugsėjo 18 d.  
“Kodėl dalis vaistų gerokai pigesni Lenkijoje?”

 

2017 m. rugsėjo 14 d.  
Nepriklausomi ekspertai, gydytojai, pacientų atstovai  pateikė LR Sveikatos apsaugos ministerijos veiklos per pastaruosius metus vertinimus.

 

2017 m. rugsėjo 14 d.  
Įvardijo A.Verygos nuveiktus gerus ir blogus darbus: “neveiklumu ir mažomis ambicijomis neapkaltinsi.”

 

2017 m. rugsėjo 14 d.  
Kritiškai įvertino SAM darbą: „Lietuvoje ir arklys yra laikomas karve“ Lrytas.lt

 

2017 m. rugsėjo 14 d.  
“Esama ir problemų, kurios velkasi jau dešimtis metų. Puikus to pavyzdys – negebėjimas pasisavinti ES investicinių lėšų.”,- spaudos konferencijoje kalbėjo Šarūnas Narbutas. 

 

 

2017 m. rugpjūčio 31 d.  
“Jaunimas siekia „pralaužti ledus“ onkologijos srityje”

 

 

2017 m. rugpjūčio 29 d.  
“Šarūnas Narbutas: mes vis dar gyvename lyg ne ES, lyg ne tuos pačius dokumentus skaitydami”

 

2017 m. rugpjūčio 24 d.  
Permainos Lietuvos medicinoje: kur jos? Ko nori ir negauna ligoniai, kaip sistemą vertina ir ką siūlo Lietuvoje norintys dirbti jauni medikai? LRT radijas

 

2017 m. rugpjūčio 17 d.  
“Ar sveikatos apsauga prieinama visiems?”

 

2017 m. rugpjūčio 11 d.  
 “E. sveikatos aktualijas Ligonių kasa aptarė su Jaunųjų gydytojų asociacija”

 

2017 m. rugpjūčio 3 d.  
POLA prezidento Šarūno Narbuto komentaras dėl lengvatinio PVM tarifo taikymo receptiniams nekompensuojamiems vaistams.

 

2017 m. liepos 23 d.  
 Šarūnas Narbutas: “Vieno žmogaus gyvenimo kova už gyvybę – IKONA TV”

2017 m. liepos 21 d.  
 POLA prezidentas Šarūnas Narbutas pabrėžia, kad maisto papildai negydo, dėl jų greičiau nepasveikstama.

 

2017 m. liepos 21 d.  
“Ligonių kasa aktualius gydymo klausimus aptarė su Lietuvos pacientų forumo atstovais.”

2017 m. liepos 19 d.  
Šarūno Narbuto interviu – “Valstybės veidmainystė – pagalbos ranką ištiesia, kai jos nebereikia.”

 

2017 m. liepos 18 d.  
 “Ar nuo kitų metų trumpės eilės gydymo įstaigose?”

 

2017 m. liepos 2 d.  
Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) prezidento, Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo vadovo Šarūno Narbuto interviu apie pacientų teisės į efektyvų gydymą. delfi-main

 

2017 m. birželio 22 d.  
“Ar kompensuojamuosius vaistus bus galima įsigyti pigiau?”  

 

2017 m. birželio 15 d.  
“Specialistai griebiasi už galvos dėl pacientų patiklumo: išmokite saugų vaistą atskirti nuo nesaugaus” 15min_logo_1

 

2017 m. birželio 19 d.  
POLA narys VšĮ Inkocentras jungiasi prie tarptautinės iniciatyvos ir jau septintus metus Lietuvoje mini Inkontinencijos (šlapimo nelaikymo) savaitę.  BNS

 

2017 m. birželio 14 d.  
POLA atgarsis tarptautinėje žiniasklaidoje:  “Tessa Richards: Better together in Central and Eastern Europe” logo-widget

 

2017 m. birželio 8 d.  
POLA viceprezidento Gedimino Žižio interviu LRT informaciniai laidai Panorama:  “Eilės pas specialistus onkologiniams ligoniams vis dar trumpina kyšiai?” LRT_262x262

 

2017 m. birželio 7 d.  
POLA prezidentas išrinktas Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo vadovu.

 

2017 m. birželio 6 d.  
POLA prezidento interviu: “Paradoksas: lietuviai renkasi brangesnius vaistus nei vakariečiai” 15min_logo_1

 

Nuo gegužės 30 d.  
“Socialinė reklama vėžio prevencijai”

Pasitikrink dėl tų kuriuos myli – laiku atpažinta ir pradėta gydyti liga dovanoja pasveikimo džiaugsmą Jums ir Jūsų artimiesiems.

TV3,6,8,.lt

 

2017 m. gegužės 21 d.  
“Pažaboti vėžį įmanoma, tereikia žinoti apie tai” Lrytas.lt

 

2017 m. gegužės 14 d.  
Visa Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos POLA komanda kartu su asociacijos nariais dalyvavo ištvermės žygyje “Pėsčiomis pajūriu 2017” . Lrytas.lt

 

2017 m. gegužės 5 d.  
POLA prezidentas Šarūnas Narbutas LRT studijoje – “Mirk, nes neįperki vaistų” apie vaistus ir jų kainas.  LRT

 

2017 m. gegužės 4 d.  
Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija POLA ir Valstybinė ligonių kasa inicijavo projektą “Kylame į kovą su vėžiu”. delfi-main

2017 m. balandžio 25 d.  
“Kokie dabartinės vaistų kontrolės tvarkos minusai ir kodėl ją reikia keisti? Kada pacientai gali tikėtis pokyčių? “

 

2017 m. balandžio 25 d.  
POLA dar kartą ragina 50-69 metų amžiaus moteris aktyviau naudotis galimybe kas 2 metus nemokamai pasitikrinti dėl krūties vėžio. delfi-main

 

2017 m. balandžio 5 d.  
“SMS žinutės kvies pasitikrinti: 1 iš 3 gali nesusirgti vėžiu” Alko-logo-m

 

2017 m. balandžio 5 d.  
Profesorius Robert J. Thomas Kauno klinikose:  “Onkologiniams ligoniams žymaus Didžiosios Britanijos mokslininko patarimai”  Kauno_diena

 

2017 m. balandžio 4 d.  
Profesorius Robert J. Thomas Lietuvoje:  “Privalote tai žinoti: vaistai nuo vėžio – daugelio lentynose” Lrytas.lt

 

2017 m. balandžio 4 d.  
POLA svečio Profesoriaus Robert J. Thomas interviu.

 

2017 m. balandžio 3 d.  
POLA kviečia pasinaudoti galimybe ir pasitikrinti pagal gimdos kaklelio, krūties, prostatos ir storosios žarnos vėžio prevencijos programas. 

 

delfi-main

 

2017 m. balandžio 3 d.  
POLA savanorė pasidalino savo išgyvenimu ir patirtimi:  “Gydytojai tik ramino ir piktinosi: vėžys buvo diagnozuotas vien moters atkaklumo dėka” 15min_logo_1

 

2017 m. kovo 25 d.  
“Rado būdą vaistų kainoms mažinti: prekiaus ne tik vaistinėse ir seks vaistininkus” delfi-main

 

2017 m. kovo 7 d.  
“A. Veryga: būtina paliatyvios pagalbos pertvarka” delfi-main

 

2017 m. kovo 1 d.  
G. Žižio komentaras: “Geros žinios vyrams – naujas metodas padės ankščiau aptikti “tylųjį žudiką” Gediminas delfi-main

 

2017 m. vasario 10 d.  
“POLA prezidentas: pacientų organizacijų bendradarbiavimas su ministerija ne visuomet vyko sklandžiai” Lsveikata

 

2017 m. vasario 2 d.  
Seimo Sveikatos reikalų komiteto spaudos konferencija “Kylame į kovą su vėžiu”, skirta Pasaulinei kovos su vėžiu dienai paminėti

 

Seimas

 

2017 m. vasario 2 d.  
“Į kovą su vėžiu vienijasi, nevyriausybinis ir verslo sektoriai” Vilniaus TLK

 

2017 m. vasario 2 d.  
Seime surengtoje spaudos konferencijoje pristatytas didelio masto socialinis projektas vėžio prevencijai.

 “Sugalvojo originalų būdą kaip kovoti su vėžiu”

delfi-main

 

2017 m. sausio 31 d.  
 Prie POLA organizacijos ir Valstybinės ligonių kasos (VLK) prie Sveikatos apsaugos ministerijos,  inicijuotos akcijos jungiasi ir verslas.

“Kovai su vėžiu vienijasi verslininkai, valdininkai ir viešasis sektorius”

delfi-main

2016 m.

2016 m. gruodžio 12 d.  
POLA viceprezidentas dalyvavo nacionalinėje konferencijoje Klaipėdos rajono savivaldybėje.

 “Nacionaline konferencija paminėtas Visuomenės sveikatos biuro 10 metų veiklos jubiliejus”

​​​

2016 m. gruodžio 8 d.  
 “Pacientai ministrui turi ką pasakyti”

 

2016 m. lapkričio 11 d.  
  “Vėžio naikinimas šalčiu – valdininkų pelkėje”

 

2016 m. lapkričio 8 d.  
POLA – Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija organizuoja socialinę prevencinę vėžio akciją “Pasitikrink = Gyvenk!”

2016 m. birželio 7 d.  
“Pasirūpinkite savo tėčiais ir priminkite pasitikrinti sveikatą”

 

2016 m. gegužės 19 d.  
Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos prezidentas Gediminas Žižys prašo pagalbos organizuojant akciją, kurios tikslas – surinkti lėšas mobiliai kraujo diagnostikos laboratorijai, kurioje būtų įrengta kraujo paėmimo vieta.

 

2016 m. gegužės 6 d.  
Šarūnas Narbutas: “Ryšys tarp kosmetikos ir onkologinių susirgimų”.

 

2016 m. kovo 31 d.  
POLA viceprezidento Gedimino Žižio komentaras publikacijoje – “Grumtynės dėl talonėlių – skaudulys vėžiu sergantiems vyrams”

 

2016 m. kovo 9 d.  
POLA viceprezidentas, Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos prezidentas Gediminas Žižys apie prostatos vėžio profilaktiką

“Klausk eksperto”

 

2016 m. vasario 22 d.  
Straipsnis apie POLA dalyvavimą parodoje “Sveikatos dienos 2016” 

“Daugėja žmonių, neabejingų sveikatai”

Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2016 m. vasario 12 d.  
POLA valdybos nario Gedimino Žižio komentaras publikacijoje.

 “Laukiantiems naujo gydymo metodo ministerija – tarsi klampi pelkė”Zizys Gediminas 2011 09 3(1)

Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2016 m. vasario 4 d.  
POLA narė “Viva Femina” minėjo pasaulinę kovos prieš vėžį dieną.

“Onkologinėmis ligomis sergančios šilutiškės: nedejuojame, bendraujame ir keliaujame”

 

2016 m. vasario 4 d.  
POLA valdybos nario Gedimino Žižio interviu.

“Kovoje prieš vėžį kiekvienas galime daug”

Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2016 m. vasario 4 d.  
POLA valdybos nario Gedimino Žižio kalba spaudos konferencijoje skirtoje Pasaulinei kovos su vėžiu dienai paminėti.

“Kova su vėžiu – visų mūsų bendras reikalas”jankevicius

Spalvotas_Seimo_logotipas_(650x504)_1

 

2016 m. vasario 4 d.  
Trys priežastys, kodėl Lietuvoje auga sergamumas vėžiu – dvi pasirenkame patys delfi-main

 

2015 m.

2015 m. gruodžio 16 d.  
POLA valdybos narės Lauros Bratikaitės komentaras – “Pakitimų nėra, bet primygtinai siūlo operuotis” Lrytas.lt

 

2015 m. gruodžio 5 d.  
POLA valdybos narės Lauros Bratikaitės komentaras – “Ką daryti, kad nepražiopsočiau ligos?” Lrytas.lt

 

2015 m. lapkričio 25 d.  
POLA valdybos narės Lauros Bratikaitės komentaras – “Ką daryti, jei gydymo galimybės išsemtos?” Lrytas.lt

 

2015 m. lapkričio 23 d.  
POLA valdybos narės Lauros Bratikaitės komentaras – “Ar chemoterapija galėjo būti parinkta netinkamai?” Lrytas.lt

 

2015 m. lapkričio 23 d.
POLA valdybos narės Lauros Bratikaitės komentaras – “Kaip atsikratyti užpuolusios depresijos?” Lrytas.lt

 

2015 m. lapkričio 9 d.  
Seimo sveikatos reikalų komiteto pranešimas spaudai:

“Kaip pagerinti rezultatus onkologijoje?”

Spalvotas_Seimo_logotipas_(650x504)_1

 

2015 m. spalio 24 d.  
POLA valdybos narės Lauros Bratikaitės komentaras – “Rado auglį, nervai nelaiko. Ką daryti?” Lrytas.lt

 

2015 m. lapkričio 16 d.  
Naujieji onkologinėmis ligų vertinimo kriterijai objektyvesni ir aiškesni NDNT logo

 

2015 m. spalio 24 d.  
POLA valdybos narės Lauros Bratikaitės patarimai –

“Rado auglį, nervai nelaiko. Ką daryti?”

Lrytas.lt

 

2015 m. spalio 17 d.  
POLA valdybos narės Lauros Bratikaitės patarimai –“Kaip mesti rūkyti, kol dar nesusirgau?” Lrytas.lt

 

2015 m. spalio 16 d.  
POLA valdybos narės Lauros Bratikaitės komentaras – “Kodėl tik turtingieji turi teisę gyventi?” Lrytas.lt

 

2015 m. spalio 16 d.  
POLA direktorės Kristinos Berulienės komentaras –  “Kur galiu pabendrauti su panašaus likimo žmonėmis?” Lrytas.lt

 

2015 m. spalio 14 d.  
POLA valdybos narės Lauros Bratikaitės patarimai – “Kaip atskiratyti baimės vėl susirgti?” Lrytas.lt

 

2015 m. spalio 10 d.  
POLA valdybos narės Lauros Bratikaitės patarimai – “Psichologinės pagalbos nesulaukiu” Lrytas.lt

 

2015 m. spalio 5 d.  
POLA nario “Hospice” direktorės Rūtos Gustainienės patarimai –  “Kaip užmiršti, kad sergi?” Lrytas.lt

 

2015 m. spalio 3 d.  
POLA nario “Hospice” direktorės Rūtos Gustainienės patarimai – “Ką daryti, kad auglys neatsinaujintų?” Lrytas.lt

 

2015 m. spalio 1 d.  
POLA prezidento Šarūno Narbuto komentaras. Lrytas.lt

 

2015 m. rugsėjo 28 d.  
POLA prezidento Šarūno Narbuto komentaras: “Laikas kalbėti apie personalizuotą mediciną”Narbutas Sarunas 2013 04 Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2015 m. liepos 15 d.  
Straipsnis apie POLA veiklos pristatymą Kėdainiuose. biuro logo jpg

 

2015 m. liepos 14 d.  
POLA direktorės Kristinos Berulienės interviu.

“Kuriama savipagalbos grupė onkologiniams ligoniams”IMG_5982-300x200

Muge_logo_mazas

 

2015 m. liepos 9 d.  
POLA savanorės Kristinos Žiperkienės interviu. “Onkologiniams ligoniams ties pagalbos rankas” Muge_logo_mazas

 

2015 m. birželio 30 d.  
POLA direktorės Kristinos Berulienės interviu.

“Nebijokime pasakyti vieni kitiems, kad mylime”pola-akcija-alytuje-veziui-ne-559256ed3144e

15min_logo_1

 

2015 m. birželio 11 d.  
Kas bendra tarp sergančiųjų Parkinsono, Alzheimerio ligomis ir prostatos vėžiu? vlmedicina

 

2015 m. gegužės 29 d.  
POLA prezidento Šarūno Narbuto komentaras.

“Pacientų ašaros parlamentarų dar neįtikino”

Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2015 m. gegužės 25 d.  
POLA prezidento Šarūno Narbuto komentaras publikacijoje – “Didžiojoje Britanijoje gydys saikingai. O Lietuvoje?” Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2015 m. gegužės 23 d.  
Alytiškiai vienijosi kovai prieš vėžį Alytus plius

 

2015 m. vasario 4 d.  
POLA valdybos nario Gedimino Žižio kalba, Pasaulinei kovos prieš vėžį dienai paminėti, surengtoje spaudos konferencijoje Seime. Alkas logo

 

2014 m.

2014 m. gruodžio 19 d.  
„Uteniškiai prieš Šv. Kalėdas gali padėti sveikti vėžiu sergantiems vaikams“ udiena_logo

 

2014 m. gruodžio 15 d.  
POLA prezidento Šarūno Narbuto komentaras.

“Organizacijoms trūksta kvalifikuotų vadovų”

Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2014 m. gruodžio 1 d.  
POLA valdybos nario Gedimino Žižio komentaras apie iniciatyvą – “Ūsuotas-barzdotas lapkritis”. vlmedicina

 

2014 m. lapkričio 25 d.  
„Mamų unija kviečia atnaujinti vėžiu sergančių vaikų palatas“ 15min_logo_1

 

2014 m. lapkričio 20 d.  
“Kotrynai sužibo viltis: gydymui suaukota 45 tūkst. litų, bet dar trūksta antra tiek“ 15min_logo_1

 

2014 m. lapkričio 18 d.  
“Septyniolikmetė Kotryna: „Man kitos išeities nėra – arba Izraelis, arba mirtis” 15min_logo_1

 

2014 m. spalio 2 d.  
 “Ievutės gervelės ir Eglės fotografijos – priminti apie vėžiu sergančius vaikus” bernardinai logo

 

2014 m. rugsėjo 22 d.  
Interviu su POLA prezidentu Šarūnu Narbutu.

 “Inovatyvūs vaistai – vis dar Lietuvos Achilo kulnas”

Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2014 m. rugsėjo 15 d.  
Interviu su POLA valdybos nariu Gediminu Žižiu.

“Gal jau užteks muštis dėl torto gabalo?”

Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2014 m. rugpjūčio 6 d.  
“Mamų unija: labdarai taip pat reikia inovacijų” kelkbures

 

2014 m. liepos 25 d.  
Priemokos už gydymą: apie lygius ir lygesnius Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2014 m. birželio 17 d.
Šlapimo nelaikymas – ne simptomas, o liga Respublika

 

2014 m. birželio 17 d.  
POLA prezidento Šarūno Narbuto ir POLA nario VšĮ “Inkocentras” vadovės Jurgitos Misevičienės komentaras spaudos konferencijoje.

 Liga, kurios gėdijimasi: su ja susiduria pusė Vilniaus arba visas Kaunas
jurga-miseviciene-ir-sarunas-narbutas-65065333 (1)

delfi-main

 

2014 m. birželio 16 d.  
Šlapimo nelaikymas įkalina namuose. Ar tai normalu?
vilniaus-diena-logo

 

2014 m. birželio 16 d.  
POLA konferencijoje.

 Paliatyvi slauga – orios kelionės bendražygė

logo

 

2014 m. birželio 12 d.  
Kompensuojami vaistai: mažesnės priemokos ar galimybė rinktis? Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2014 m. birželio 5 d.  
POLA pranešimai konferencijoje.

Paliatyvioji pagalba Lietuvoje: suprasti, atjausti, padėti

bernardinai logo

 

2014 m. gegužės 31 d.  
 “Vėžys kėsinasi į vyriškumą ir šeimos laimę” LZ_logo_2013

 

2014 m. gegužės 30 d.  
Jau 15 metų gyvena ir su vėžiu: simptomų nepastebėjo trejus metus
delfi-main

 

2014 m. gegužės 26 d.  
Sergantys prostatos vėžiu miršta dėl “biurokratinio„  laiko tempimo 15min_logo_1

 

2014 m. gegužės 23 d.  
POLA valdybos nario Gedimino Žižio komentaras LRT “Aktualijų studijoje” tema apie prostatos vėžį.
mediateka-logo

 

2014 m. gegužės 22 d.
Ar kandidatai į prezidento postą skiria pakankamai dėmesio pacientams ir sveikatos apsaugai? Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2014 m. gegužės 15 d.  
Sveikatos programa: 100 puslapių makulatūros? Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2014 m. gegužės 14 d.  
“Sveikti vėžiu sergantiems vaikams padės rūpinimasis jų mamomis” 15min_logo_1

 

2014 m. balandžio 25 d.  
“Mažiesiems pacientams sveikti padeda jų ugdymas“ Respublika

 

2014 m. balandžio 24 d.  
POLA valdybos nario Gedimino Žižio komentaras publikacijoje.

 

Lietuvos sveikata_logo-2012

 

2014 m. balandžio 4 d.  
“Greitasis maistas ir socialinė atsakomybė: vėžiu sergančių vaikų šeimoms skirti Ronaldo McDonaldo namai Čikagoje atima žadą – kada tokius turėsime Lietuvoje?” 15min_logo_1

 

2014 m. vasario 28 d.  
Reportažas apie POLA kortelės projektąPOLA kortele_laba diena lietuva mediateka-logo

 

2014 m. vasario 18 d.  
POLA valdybos narės Eglės Mėlinauskienės komentaras publikacijoje.

 “Lietuvos rašytojai ir dailininkai susivienijo bendram tikslui – prisidėti prie onkologinėmis ligomis sergančių vaikų išgijimo”

15min_logo_1

 

2014 m. vasario 14 d.  
POLA valdybos nario Gedimino Žižio komentaras publikacijoje.

“Naujas prostatos vėžio nustatymo būdas padės veiksmingiau su kovoti su liga”

bernardinai logo

 

2014 m. vasario 8 d.  
POLA valdybos narės interviu publikacijai.

„Traumos ir nelaimės persekioja neatsitiktinai“

phoca_thumb_l_img_0695

 

2014 m. vasario 4 d.  
Projektas „Kartu sveikti lengviau“ džiugins onkologinių ligų paliestus žmones. Balsas

 

2014 m. vasario 4 d.  
Onkologiniai ligoniai kviečiami nemokamai dalyvauti kultūros renginiuose. Klaipėda

 

2014 m. vasario 4 d.  
Sergantieji vėžiu atgaivą ras šalies kultūros įstaigose Respublika

 

2014 m. vasario 4 d.
“Mažiesiems ligoniams – sulčių šventė”,- POLA valdybos narės Eglės Mėlinauskienės komentaras publikacijoje. Lrytas.lt

 

2014 m. sausio 15 d.  
BTV pokalbių laidoje apie vėžio gydymą tradiciniais ir netradiciniais būdais dalyvavo POLA valdybos narės Eglė Mėlinauskienė ir Laura Bratikaitė

 

54bc6b7fba6e0129d2dddf63772a3558jpg_bBawXqTmyri3dHVpcRk4f9SC2Neg1ohA

 

2013 m.

2013 m. gruodžio 19 d.  
Šarūnas-Narbutas-Audriaus-Privedos-nuotr.

Onkologijoje trūksta daug ko, bet labiausiai – rezultato.

vlmedicina

 

2013 m. gruodžio 18 d.  
gydNacionalinį sveikatos egzaminą laimėjo medikė iš Vilniaus Lrytas.lt

 

2013 m. gruodžio 17 d.  
Sveikatos egzaminasDalyvauk Nacionaliniame sveikatos egzamine ir laimėk savaitgalį Druskininkuose! Lrytas.lt

 

2013 m. gruodžio 4 d.  
LBPOLA valdybos narės psichologės Lauros Braitikaitės straipsnis. Lrytas.lt

 

 

2013 m. lapkričio 15 d.  
narbutasPOLA prezidento Šarūno Narbuto komentaras.

Lietuvoje paicentai dažnai nežino savo teisių

bernardinai logo

 

2013 m. lapkričio 7 d.  
POLA – prieš neskaidrią diskriminacinę priemokų sistemą vlmedicina

 

2013 m. rugsėjo 26 d.  
“Šie metai Lietuvos vaistų rinkoje – ypatingi. Čia vyksta svarbūs pokyčiai.”

Žinių radijo laidoje „Atviras pokalbis“ dalyvauja Šarūnas Narbutas.

20080309100902!Ziniu_radijas

 

2013 m. rugsėjo 23 d.  
Šarūnas Narbutas – LRT „Ekonomikos forumo“ svečias. Laidoje analizuotos sveikatos apsaugos sistemos problemos. mediateka-logo

 

2013 m. birželio 7 d.  
POLA valdybos nario prof. Arvydo Šeškevečiaus komentaras. ave-vita-strapsnis

 

2013 m. balandžio 4 d.  
POLA prezidentas Šarūnas Narbutas dalyvavo LRT aktualijų laidoje „Laba diena, Lietuva!“ (Nuo 40 min. 30 sek.). mediateka-logo

 

2013 m. kovo 4 d.  
fqySocialinės kampanijos apibendrinimas. Lrytas.lt

 

2013 m. vasario 27 d.  
SN6Straipsnis apie POLĄ. Lrytas.lt

 

2013 m. vasario 26 d.  
gydPOLA valdybos narės Juventos Saratavičienės straipsnis. Lrytas.lt
 
 
2013 m. sausio 17 d.  
SN6POLA prezidento Šarūno Narbuto straipsnis. Lrytas.lt
2013 m. sausio 7 d.  
fqydpwe6POLA valdybos narės Eglės Mėlinauskienės interviu. Lrytas.lt
 
 
 
2013 m. sausio 2 d.  
LBPOLA valdybos narės psichologės Lauros Braitikaitės komentaras. Lrytas.lt