POLA kortelė – visiems susidūrusiems su vėžio liga, nes kartu sveikti lengviau!

  • 2016-12-21 |

POLA kortelė nemokamai išduodama vėžiu sergantiems žmonėms ir suteikia galimybę pasinaudoti nuolaidomis įvairioms prekėms ir paslaugoms, gauti kvietimus į POLA ir POLA partnerių organizuojamus seminarus, mokymus ir pan. renginius pacientams bei jų artimiesiems, taip pat kvietimus nemokamai apsilankyti kultūros renginiuose (spektakliuose, koncertuose, muziejuose).

Šiuo metu POLA yra pasirašiusi sutartis su daugiau nei 50 verslo partnerių, kurie suteikia nuolaidas iki 75 proc., o keletas teikia paslaugas nemokamai. Taip pat POLA bendradarbiauja su 30 kultūros įstaigų (valstybinių ir privačių), kurios mūsų asociacijai atsižvelgdamos į savo galimybes suteikia tam tikrą skaičių nemokamų kvietimų dalyvauti jų organizuojamuose renginiuose.

POLA kortelę gali gauti bet kuris fizinis asmuo, kuriam yra diagnozuota onkologinė liga, susipažinęs su kortelės taisyklėmis ir užpildęs kortelės paraišką. Jei onkologinė liga diagnozuota nepilnamečiam asmeniui, POLA kortelė gali būti išduodama vienam iš jo tėvų / globėjų.

Mūsų savanoriai, kuriuos atpažinti galima pagal POLA violetinės spalvos krepšį su užrašu “Ar vėžiai žiemoja”, KAUNE būna KIEKVIENĄ ANTRADIENĮ nuo 10 val. LSMU Kauno klinikų Onkologijos ir hematologijos stacionaro skyriuje netoli registratūros, KIEKVIENĄ KETVIRTADIENĮ VšĮ onkologijos ligoninėje (Volungių g.16) Dienos stacionaro skyriuje (2a.), o VILNIUJE – kiekvieną ANTRADIENĮ nuo 18 val. – NVI (Nacionalinio vėžio instituto) patalpose (Santariškių g.1, II-o aukšto foje). Susitikimo metu paaiškinama apie kortelės teikiamas galimybes, padedama užpildyti kortelės paraiška, atiduodamos išrašytos kortelės, bendraujama su pacientais.

Norint gauti kortelę privaloma pateikti asmens dokumentą ir onkologinės ligos diagnozę patvirtinantį dokumentą.

Pametus POLA kortelę, dublikatas išduodamas sumokėjus 3 Eur į POLA sąskaitą LT 63 7044 0600 0779 8055, mokėjimo pavedime langelyje /Paskirtis/ nurodant “už POLA kortelės dublikatą”. Pavedimo kopiją reikia turėti pildant naują POLA kortelės gavimo paraišką.

Galimybės kreiptis dėl POLA kortelės galima ir kituose miestuose, pateiktoje nuorodoje rasite kontaktus: http://www.pola.lt/kur-gauti/

#POLAKortele #KaipGauti #Antradienis #Ketvirtadienis #POLAKortelesDiena


KomentaraiArtimiausi renginiai

Per savo gyvenimą vėžio diagnozę išgirs 1 iš 2 asmenų, 1 iš 3 to gali išvengti, pasirinkęs tinkamą gyvenimo būdą

 2017 m. kovo 6 d. visoje Lietuvoje JCDecaux stenduose pasirodė plakatai, viltingo pavasario spalvomis skelbdami POLA inicijuotos socialinės iniciatyvos pradžią. Ši iniciatyva, visų pirma, yra skirta priminti į tikslines amžiaus grupes patenkantiems asmenims, jog svarbu laiku pasitikrinti sveikatą pagal gimdos kaklelio, krūties, prostatos bei...©2013 POLA. Visos teisės saugomos.