Nemokamos teisinės ir psichologinės konsultacijos POLA kortelės turėtojams.

  • 2017-11-02 |

Onkologinės ligos diagnozė ar žinia apie šios ligos atsinaujinimą visuomet sukrečia. Praktiškai visiems su tuo susidūrusiems žemė ima slysti iš po kojų, kūną ir sąmonę ima kaustyti baimė, nežinomybė, chaosas. Kyla daugybė klausimų, į kuriuos atsakymų nepateikia diagnozę pranešęs gydytojas, o ir “google” paieška nepadeda. Siekdami spręsti šią situaciją, pradedame teikti NEMOKAMAS teisines ir psichologines KONSULTACIJAS POLA kortelės turėtojams.

Norint gauti konsultaciją, visų pirma reikės užpildyti anketą joje įvardinant rūpimą klausimą. Konsultacija bus suteikta telefonu per 2 darbo dienas nuo patvirtinimo, kad Jūsų klausimas yra gautas ir suprastas.

Daugiau informacijos apie konsultacijų teikimo taisykles bei nuoroda į pildomą anketą konsultacijai pateikiama nuorodoje:

Naujiena: Konsultacijos


KomentaraiArtimiausi renginiai

Per savo gyvenimą vėžio diagnozę išgirs 1 iš 2 asmenų, 1 iš 3 to gali išvengti, pasirinkęs tinkamą gyvenimo būdą

 2017 m. kovo 6 d. visoje Lietuvoje JCDecaux stenduose pasirodė plakatai, viltingo pavasario spalvomis skelbdami POLA inicijuotos socialinės iniciatyvos pradžią. Ši iniciatyva, visų pirma, yra skirta priminti į tikslines amžiaus grupes patenkantiems asmenims, jog svarbu laiku pasitikrinti sveikatą pagal gimdos kaklelio, krūties, prostatos bei...©2013 POLA. Visos teisės saugomos.