Narystė | POLA

Narystė


kartu NVONEBŪK VIENAS!

Susidūrus su diagnoze vėžys, žmogus linkęs užsidaryti savyje, nesidalinti savo išgyvenimais ir baimėmis su kitais. Tačiau tai nepadeda sveikti, o tik apsunkina sergančiojo psichologinę būklę vedančią į depresiją ir nusivylimą. Tokiu momentu labai svarbi psichologinė pagalba ir palaikymas iš šalies. Specialistų nuomone sergantiems onkologine liga taip pat labai svarbūs santykiai šeimoje, bendravimas su panašaus likimo žmonėmis psichologinės savipagalbos grupėse.

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija kviečia burtis į panašaus likimo žmonių bendruomenes ir  kartu įveikti onkologinę ligą.

Asociacija vienija daugiau kaip dešimt Lietuvoje pagalbos onkologiniams ligoniams srityje dirbančių organizacijų, bei kviečia prisijungti vis naujas onkologinių ligonių bendrijas.

Jei yra noras prisijungti prie tokių savipagalbos grupių veiklos, norisi išsakyti savo mintis ir išgyvenimus panašaus likimo draugams, pasidalinti savo sėkmės istorijomis, NEBŪK VIENAS – burkis į onkologinių ligonių ir jų artimųjų bendrijas.

Šioje Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija internetinėje svetainėje rasite Lietuvoje jau veikiančių nevyriausybinių organizacijų kontaktus, o jei šalia Jūsų nėra tokios organizacijos mes patarsim Jums ir padėsim tokią bendruomenę suburti savo regione.

Dėl konsultacijos siekiant suburti savipagalbos grupę ar bendriją Jūsų gyvenamoje teritorijoje, kviečiame kreiptis į

Alytuje veikiantį vėžio informacijos ir paramos centrą

tel. 8 641 11 641 arba el.paštu info@teviskesnamai.lt

 1781946_467636680008573_1592685113_n
Artimiausi renginiai

Per savo gyvenimą vėžio diagnozę išgirs 1 iš 2 asmenų, 1 iš 3 to gali išvengti, pasirinkęs tinkamą gyvenimo būdą

 2017 m. kovo 6 d. visoje Lietuvoje JCDecaux stenduose pasirodė plakatai, viltingo pavasario spalvomis skelbdami POLA inicijuotos socialinės iniciatyvos pradžią. Ši iniciatyva, visų pirma, yra skirta priminti į tikslines amžiaus grupes patenkantiems asmenims, jog svarbu laiku pasitikrinti sveikatą pagal gimdos kaklelio, krūties, prostatos bei...©2013 POLA. Visos teisės saugomos.