POLA tikraisiais nariais gali tapti nevyriausybinės organizacijos, veikiančios pagalbos onkologiniams ligoniams srityje. Fiziniai asmenys, pritariantys POLA tikslams bei norintys ir suinteresuoti teikti pagalbą onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems, gali tapti POLA ambasadoriais.

Jei pritariate, kad pagalbą vėžio paliestiems žmonėms teikiančios NVO turėtų labiau bendrauti tarpusavyje, keistis informacija, koordinuoti savo veiksmus, bendradarbiauti su sveikatos priežiūros įstaigomis, daryti įtaką priimant sveikatos priežiūros įstatymus, efektyviai perimti patirtį iš užsienio, kviečiame Jus susipažinti su asociacijos įstatais ir tapti tikraisiais Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos nariais.

Kviečiame būti aktyviais, nes kuo daugiau rankų ir idėjų, tuo geresnė pagalba galės būti suteikta vėžio paliestiems žmonėms.

Asociacijos stojamasis nario mokestis – 10 Eur

Metinis narystės mokestis – 15 Eur

Visuomeninių organizacijų ir fizinių asmenų, pageidaujančių prisijungti prie asociacijos veiklos, atstovus prašome užpildyti prašymą ir jį pateikti el. paštu info@pola.lt.

Narystės asociacijoje prašymo formą galite parsisiųsti čia

Detalesnę informaciją apie narystę asociacijoje galite gauti kreipiantis į asociacijos direktorių  Virginijų Šaulį el. paštu info@pola.lt arba telefonu +370 630 60636.