POLA kortelė | POLA

POLA kortelė


 

 

POLA kortelė – kad našta susidūrus su onkologine liga būtų mažesnė!

Kiekvienais metais Lietuvoje  vėžiu suserga daugiau nei 18 000 žmonių.  Šiuo metu Lietuvoje gyvena apie 100 000 žmonių, kurie šią ligą gydosi arba yra reguliariai tikrinami gydytojų dėl galimo ligos atsinaujinimo. Gydymas būna ilgas, sunkiai pakeliamas ir dažnai sukeliantis daugybę prastų ilgalaikių pasekmių, neretai tampama neįgaliu, sumažėja pajamos, daug išteklių reikia gydymuisi ir sveikatos atgavimui po gydymosi. Nors Lietuvoje medicininės paslaugos yra gana aukšto lygio, tačiau labai trūksta psichologinės, emocinės ir finansinės pagalbos.

Projekto tikslas – pagerinti onkologinių pacientų gyvenimo kokybę: sumažinti finansinę naštą, suteikti gerų emocijų ir pozityvumo, parodyti visuomenės solidarumą, paramą ir pagalbą, kad sergantieji vėžiu jaustųsi pilnaverčiais visuomenės nariais, nes kartu sveikti lengviau. Daugelis mokslinių tyrimų teigia, kad sergančiųjų psichologinę būseną ir emocinę savijautą labai pagerina meno terapija, lankymasis kultūros renginiuose, o geros emocijos ir pozityvios mintys padeda sveikti.

Pola kortele_2013 09 23_1

Vėžiu sergantiems žmonėms nemokamai išduodama POLA kortelė, kuri suteikia galimybę pasinaudoti nuolaidomis įvairioms prekėms ir paslaugoms, gauti kvietimus į POLA ir partnerių organizuojamus seminarus, mokymus ir renginius pacientams bei jų artimiesiems, taip pat kvietimus nemokamai apsilankyti kultūros renginiuose (spektakliuose, koncertuose, muziejuose).

Šiuo metu POLA yra pasirašiusi sutartis su  daugiau nei 70  verslo partnerių, kurie suteikia nuolaidas iki 75 proc., o keletas teikia paslaugas nemokamai. Taip pat POLA bendradarbiauja su 30 kultūros įstaigų (valstybinių ir privačių), kurios mūsų asociacijai atsižvelgdamos į savo galimybes suteikia tam tikrą skaičių nemokamų kvietimų dalyvauti jų organizuojamuose renginiuose.

Kas gali gauti POLA kortelę?
Kaip gauti POLA kortelę?

Akcija „Kartu veikti lengviau“
Kaip tapti POLA kortelės partneriu?
POLA kortelės partneriai, teikiantys nuolaidas

Pageidaujančius gauti visas naujienas apie POLA kortelės programą, kviečiame užsiregistruoti elektroniniu paštu kortele@pola.lt .

vc
Artimiausi renginiai

Per savo gyvenimą vėžio diagnozę išgirs 1 iš 2 asmenų, 1 iš 3 to gali išvengti, pasirinkęs tinkamą gyvenimo būdą

 2017 m. kovo 6 d. visoje Lietuvoje JCDecaux stenduose pasirodė plakatai, viltingo pavasario spalvomis skelbdami POLA inicijuotos socialinės iniciatyvos pradžią. Ši iniciatyva, visų pirma, yra skirta priminti į tikslines amžiaus grupes patenkantiems asmenims, jog svarbu laiku pasitikrinti sveikatą pagal gimdos kaklelio, krūties, prostatos bei...©2013 POLA. Visos teisės saugomos.