News

Facebook

2 days ago

POLA prieš vėžį

Besipuošiantis didžiosioms metų šventėms Marijampolės miestas šį pirmadienį, lapkričio 12 dieną, POLA komandą: Gediminas Žižys, Virginijus Šaulys ir Jolita Vysniauskiene sutiko itin svetingai. Atviras, veržlus ir kupinas nuoširdumo, - taip apibendrintai galima pasakyti apie įvykusį renginį. Labiausiai džiugina tai, kad artimiausiu metu su POLA pagalba Marijampolėje bus įregistruota onkologinių pacientų savipagalbos grupė. "Tai, kad buriasi aktyvių pacientų grupė, kuri rodo iniciatyvą ir supranta būsimos organizacijos svarbą, rodo, kad mes, kaip onkologinių pacientų bendruomenė, augame, bręstame ir stiprėjame, - kalbėjo POLA viceprezidentas Gediminas Žižys. Belieka pridėti, kad tokios grupės reikalingos ir kituose Lietuvos miestuose.

Kiti panašaus pobūdžio susitikimai regionuose artimiausiu metu planuojami: Panevėžyje, Druskininkuose ir Raseiniuose.
... See MoreSee Less

View on Facebook

4 days ago

POLA prieš vėžį

Lapkričio 10 dieną pratęsėme POLA ir JGA mokymų ciklą „Kaip pagerinti bendra(darbia)vimą tarp gydytojų ir pacientų?“ ir visą šeštadienį skyrėme psichinei sveikatai. Visų pirma "treniravome bendravimo raumenis" - išklausėme POLA prezidento Šarūnas Narbutas įžvalgų, kodėl tai svarbu, o įvairių bendravimų technikų mokėmės padedami psichologės, porų ir šeimų konsultantės Eglė Gudelienė, verslo konsultantės Irina Rušmanė ir psichologės Astos Blandės. Renginyje dalyvavusiems pacientams POLA direktorius Virginijus Šaulys priminė, kad kelias į pasveikimą - bendras paciento ir gydytojo darbas, su paciento prievole - rūpintis savo sveikata, POLA kortelė projekto vadovė Jolita Vysniauskiene pasidalino įžvalgomis apie palaikymo svarbą pacientams. O tuo metu sveikatos priežiūros specialistai su pokyčių stalkerių Anastasia Goda bei Rinardu Goda pagalba išbandė įvairias technikas, padedančias susidoroti su įtampa darbe, kiek vėliau su Asta Ališauskaitė Krikščionaitienė diskutavo apie sunkių atvejų ir klaidų aptarimo kultūrą.
Mokymus užbaigė skubios pirmos medicininės pagalbos teikimo širdies smūgį patyrusiam vyrui simulliacija/ aptarimas ir išgyvenimas, kurios metu ne vienas dalyvis taip įsijautė į situaciją, kad negalėjo pamiršti išgyventos situacijos visą vakarą.

Džiaugiamės, kad ir antroji mokymų ciklo dalis sulaukė didelio susidomėjimo ir aktyvumo, sakome didelį ačiū mūsų lektoriams, renginyje talkinusioms POLA savanorėms ir visiems dalyviams!

Paskutinė renginio dalis - kiek mažiau nei po dviejų savaičių, lapkričio 24 dieną.

Už nuotraukas dėkojame Mantas
... See MoreSee Less

View on Facebook

For patients

The POLA organization provides FREE legal and psychological counseling for cancer patients

 

Find more  information: Patient consultation
 

For volunteers

We are constantly looking for proactive, benevolent people who are willing and able to contribute to POLA’s own energy and skills. Fill out the POLA volunteer form and become part of our team!

For companies

We invite businesses and cultural institutions to join the POLA Card program. It is gratifying that more and more business people and artists are feeling social responsibility and solidarity with oncological patients.

For cooperation please contact: mob. 8 620 74646 or e-mail kortele@pola.lt