NEBŪK VIENAS!

Susidūrus su diagnoze vėžys, žmogus linkęs užsidaryti savyje, nesidalinti savo išgyvenimais ir baimėmis su kitais. Tačiau tai nepadeda sveikti, o tik apsunkina sergančiojo psichologinę būklę, vedančią į depresiją ir nusivylimą. Tokiu momentu labai svarbi psichologinė pagalba ir palaikymas iš šalies. Specialistų nuomone, sergantiems onkologine liga taip pat labai svarbūs santykiai šeimoje, bendravimas su panašaus likimo žmonėmis psichologinės savipagalbos grupėse.

POLA kviečia burtis į panašaus likimo žmonių bendruomenes ir  kartu įveikti onkologinę ligą.

Šioje skiltyje rasite Lietuvoje jau veikiančių nevyriausybinių organizacijų kontaktus, o jei šalia Jūsų nėra tokios organizacijos mes patarsim Jums ir padėsim tokią bendruomenę suburti savo regione.

Dėl konsultacijos siekiant suburti savipagalbos grupę ar bendriją Jūsų gyvenamoje teritorijoje, kviečiame kreiptis į POLA asociaciją tel. Nr. 8 630 60636 arba el. paštu info@pola.lt.lt  

POLA tikrųjų narių sąrašas ir kontaktiniai duomenys:
Kokias galimybes suteikia narystė POLA?
Informacija, kaip įsteigti naują pacientų organizaciją, kurios teisinė forma - asociacija
Asociacijos steigimo dokumentai, kuriuos įgaliotas asmuo pateikia notarui ir po to registruoja Registrų centre
Visuomeninių organizacijų ir fizinių asmenų, pageidaujančių prisijungti prie asociacijos veiklos, atstovus prašome užpildyti prašymą ir jį pateikti el. paštu info@pola.lt.

Detalesnę informaciją apie narystę asociacijoje galite gauti kreipiantis į asociacijos direktorių  Virginijų Šaulį el. paštu info@pola.lt arba telefonu +370 630 60636.